Kariera

Kancelaria DeBenedetti Majewski Szcześniak to firma prawnicza z wielkimi możliwościami, mająca przed sobą szerokie perspektywy dynamicznego rozwoju. U nas każdy może zrealizować swoje ambicje zawodowe w szczególności poprzez pracę w ramach zespołów zadaniowych. Nasza Kancelaria stwarza nie tylko możność zdobycia wiedzy merytorycznej i doświadczenia, ale również daje szansę bycia częścią zespołu tworzonego przez ludzi, którzy są otwarci, ambitni i chcą się rozwijać. Pomagamy naszym prawnikom pogodzić pracę w Kancelarii z odbywaniem aplikacji. Życzliwie podchodzimy do kontynuowania nauki w ramach studiów podyplomowych lub doktoranckich.

 

AKTUALNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

 

APLIKANT ADWOKACKI / RADCOWSKI

DeBenedetti Majewski Szcześniak Kancelaria Prawnicza podejmie stałą współpracę z aplikantem adwokackim / radcowskim I lub II roku.

 

Opis stanowiska:

- aktywny udział w projektach prowadzonych przez Kancelarię,

- wsparcie pracy adwokatów i radców prawnych przy obsłudze zleceń klientów Kancelarii.

 

Wymagania:

-  aplikant I lub II roku aplikacji adwokackiej / radcowskiej,

-  bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologii prawniczej,

-  dyspozycyjność, rzetelność oraz sumienność,

-  zdolność do pracy w zespole, elastyczność.

 

Oferujemy:

-  możliwość rozwoju zawodowego,

-  pracę w profesjonalnym zespole,

-  atrakcyjne warunki współpracy.

 

CV w języku polskim i angielskim prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@dms.net.pl do dnia 30 czerwca 2019 roku z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez DeBenedetti Majewski Szcześniak Kancelaria Prawnicza Sp. K., ul. Królewska 16, 00-103 Warszawa. Administratorem danych osobowych jest DeBenedetti Majewski Szcześniak Kancelaria Prawnicza Sp. K., ul. Królewska 16, 00-103 Warszawa. Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z przeprowadzeniem obecnego i przyszłego procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji w/w celów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz możliwość ich poprawiania.

 

Kancelaria zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.